Please or Регистрация to create posts and topics.

Як приготувати гострий соус з порошку чилі

Карантин разом з купою незручностей, дарує нам безліч вільного часу, чому б не спробувати себе в приготуванні домашніх гострих соусів?

Як зробити гострий соус з порошку чилі і декількох інших простих інгредієнтів?

Легко, зараз ми розповімо про один з варіантів, який дозволить не залишитися без гострих соусів.

Гострих соусів ніколи не буває багато!

На ринку є багато чудових гострих соусів, і ми завжди знаходимося в пошуках цікавих соусів для вас, серед всіх цих соусів є справжні витвори мистецтва, але нам також дуже подобається робити свої домашні соуси. На жаль знайти цікаві свіжі перці дуже важко, тому як одна з альтернатив - використання порошку чилі.

Приготування гострого соусу з порошку чилі один з найпростіших способів приготування соусу.

ІНГРЕДІЄНТИ
Є тільки 3 основних інгредієнти необхідні для приготування гострого соусу. Це порошок чилі, оцет і сіль. Співвідношення може варіюватися в залежності від ваших уподобань, але можна відштовхуватися від базового стандарту - 1 стакан оцту, 4 столові ложки порошку чилі і 1/4 чайної ложки солі. Це так званий стартовий набір до якого ви можете додати будь-які інгредієнти, зменшити кількість оцту, замінивши його водою, давайте розглянемо варіанти:

 • Порошок чилі: 4 столових ложки порошку чилі на вибір. Ви можете використовувати будь-який чилі порошок або суміш різних порошків чилі. Ви можете використовувати свої сушені перці, перемелені в порошок або ж використовувати покупний чилі, спробуйте використовувати суміш різних за гостротою перців.
 • Оцет: 1 склянка оцту. Єдиний важливий момент - використовуйте хороший оцет з ароматом який вам подобається, уникайте спиртових оцтів. Є пряма закономірність поганий оцет - поганий соус. Спробуйте білий дистильований оцет, рисовий оцет, оцет з червоного вина, оцет із шампанського, солодовий оцет, яблучний оцет, комбінацію оцтів. Оцет дуже важливий для кислотності і збереження соусу.
 • Сіль: 1/4 чайної ложки солі або за смаком. Сіль допомагає розкритися смаку і дуже доповнює його.
 • Додаткові інгредієнти: Ваші додаткові інгредієнти практично безмежні. Спробуйте додати часник або часниковий порошок, цибулю або цибульний порошок, кмин, сушений базилік, сушений орегано, чорний перець, моркву, лимонний сік, сік лайма, ананасовий сік, інші соки. Ви обмежені лише своєю фантазією.
 • Вода: Базовий рецепт можна розбавити водою 1/2 склянки оцту і 1/2 склянки води. Рекомендується всім тим, хто не любить кислоту від оцту в соусах. Все одно занадто кисло? Спробуйте змінити пропорцію до 1/4 на 3/4.

ПРИГОТУВАННЯ СОУСУ З ПОРОШКУ ЧИЛІ

 1. Додайте всі свої інгредієнти в кухонний комбайн або блендер, перемішайте до отримання однорідної маси.
 2. Спробуйте на смак по солі і оцту. Налаштуйте смак до бажаного.
 3. Додайте більше води або оцту для більш рідкого соусу.
 4. Ви можете використовувати соус як є або проварити його на повільному вогні протягом 10-15 хвилин, щоб аромат розвинувся ще сильніше.
 5. Перелийте в пляшку, дайте час всім інгредієнтами перемішатися і розкрити свій смак (мінімум ніч).
 6. Приступайте до дегустації.