Please or Регистрация to create posts and topics.

Як приготовути гострий соус із сушених перців

Привіт всім! Найчастіше питання, яке ви задаєте купуючи сушений перець:

— Я зможу приготувати гострий соус з сушеного перцю?

Відповідаємо:

 Звичайно!

Зараз ви дізнаєтесь, як приготувати гострий соус із сушених перців. Важливим етапом є регідратація перцю. За допомогою цього методу ви можете приготувати практично будь-який соус, за будь-яким рецептом.

Ви можете не перейматись, брати будь-який з рецептів знайдених в інтернеті і використовувати в приготуванні сушені перці, це дуже спрощує життя, так як дістати свіжі перці не завжди можливо. Особливо складно знайти екзотичні свіжі перці, тому перейдемо до процесу регідратації.

Це дуже простий процес. Вам потрібно тільки відновити перець.

Давайте поговоримо про те, як приготувати соуси з сушеного перцю.

Про сушених перці чилі
Ви можете використовувати будь-які сушені перці, щоб зробити гострий соус. Адже сушені перці не псуються.

Зовсім не обов'язково видаляти насіння з перців, хоча більшість воліють робити це, основна гострота перців зосереджена в перетинках і насінні перцю. До того ж насіння надають цікаву текстуру соусу.

Як відновити перці
Спосіб регідратації надзвичайно простий — додайте перці в миску і залийте їх дуже гарячою водою. Залиште перець на 20-30 хвилин, він насититься водою, стане м'якше, розкриє смак і аромат. Після ви можете використовувати їх в приготуванні, наріжте, перебийте в блендері.

Є другий спосіб, він полягає в тому, щоб проварити сушені перці в воді або суміші оцту і води, поки вони не стануть м'якими.

Що робити з рідиною в якій відновлювались перці?

З деякими перцями можна помітити, що вода, в якій вони замочувались стала дуже темною. Це тому, що деякі поживні речовини з перцю вилуговуються в воду. Ця багата поживними речовинами вода, може бути корисна для заправки ваших соусів. Але дехто каже, що ця вода гірчить, можна спробувати стабілізувати смак оцтом або ж цитрусовими, або ж відмовитися від додавання цієї рідини, додайте замість неї свіжу воду.

Кращий оцет для приготування соусу
Ви можете використовувати будь-який харчовий оцет для приготування гострого соусу. Найкраще використовувати фруктовий оцет, уникайте спиртових. При виборі оцту продумайте, які кінцеві аромати ви б хотіли додати соусу. Деякі соуси солодші, деякі м'якші, експериментуйте.

Інгредієнти для приготування гострих соусів
Єдині інгредієнти, які вам потрібні для приготування гострого соусу, - це перець, оцет і сіль.

Так, ви можете приготувати чудовий гострий соус всього з трьох інгредієнтів, але це тільки початок! Додайте цибулю, часник, додайте кілька сортів перців, зробіть основу з українських перців, з додаванням екзотичних чилі, додайте овочів, трави та спеції, цитрусові, фрукти, соки, спробуйте додати алкоголь.

 

Як приготувати гострий соус із сушених перців

Приклад рецепту

  • Злегка обсмажте сушені перці в гарячій сковороді по хвилині з обох сторін, вони стануть злегка податливими. Цей крок не є обов'язковим і необхідний лише для розкриття аромату.
  • Зніміть з вогню і залийте гарячою водою, щоб покрити перець. Залиште їх на 15-20 хвилин
  • Дістаньте перець, не виливайте воду.
  • Додайте переварені перці в кухонний комбайн або блендер, додайте оцет (або використовуйте прісну воду), часник (часниковий порошок), сіль і інші додаткові інгредієнти. Перебивайте, поки не отримаєте однорідну текстуру.
  • Спробуйте, вирівняйте смак оцтом і сіллю. Процідіть за бажанням.
  • Уже можна розливати по пляшках, або ж варіть на повільному вогні в каструлі протягом 10-20 хвилин, щоб ще більше розвинути смак, потім охолодіть і розлийте в пляшки. Зберігати в холодильнику.