Please or Регистрация to create posts and topics.

Рецепти. Домашній соус часниковий-чилі

Склад:

  • 120 грам гострого перцю - підходить будь-який перець. Не бійтеся експериментувати.
  • 4 нарізаних зубчика часнику
  • 1 столова ложка цукру
  • 2 столові ложки білого оцту
  • Сіль і перець за смаком

Це універсальний рецепт домашнього чилі-часникового соусу, дуже схожий на азіатський часниковий соус Хай Фонг, але приготований без консервантів. Дуже легко приготувати, і його можна використовувати в багатьох рецептах.

Прогулюючись по звичайному продуктовому магазину, ви, швидше за все, не знайдете багато доступних вам соусів з часником і чилі.

На відміну від шрірача, це свіжоприготований неферментований соус, який більш підійде для приготування їжі, ніж приправи, хоча його можна використовувати в обох випадках.

Рецепт досить простий. У ньому використовуються тільки 4 основних інгредієнта, крім солі і перцю - перець чилі, часник, цукор і оцет.

Спочатку виберіть і відміряйте перець чилі за вагою. Нам знадобиться 120 грам перцю. Ви можете вибрати будь-який тип перцю, традиційним для такого соусу є тайський, але так як знайти його досить проблематично експериментуйте в пошуках свого ідеального варіанту. Будь-який свіжий червоний перець ідеально підійде, вибирайте гострий перець без гіркоти.

Приготування:

1. Додайте перець в кухонний комбайн разом з 4 зубчиками часнику, 1 столовою ложкою цукру, 2 столовими ложками білого оцту і невеликою кількістю солі і перцю. Перебити все в однорідне пюре.

2. Перелийте всі інгредієнти в каструлю і тушкуйте близько 10 хвилин, щоб всі аромати змішалися.

3. Нарешті, охолодіть і додайте трохи солі і перцю за своїм смаком. Зберігати в закритій банці в холодильнику до використання.

ПОРАДИ ПО ГОТУВАННЯ РЕЦЕПТА
Найкраще використовувати найсвіжіший перець чилі, доступний вам, тому не забудьте перевірити перець на наявність плям. Однак ви можете приготувати це і з замороженим перцем чилі. Тільки не забудьте розморозити їх і трохи підсушити паперовим рушником перед обробкою.

РЕГУЛЮВАННЯ РІВНЯ ТЕПЛА
Це універсальний рецепт, ви можете експериментувати зі складом перцю, візьміть суміш перців, додайте кілька сушених екстра хотів, щоб підняти рівень тепла. Також можете використовувати солодкий перець замість гострого.

ЩО Я МОЖУ ПРИГОТОВИТЬ З ЧИЛІ-часниковим соусом?
Соус з чилі і часником зазвичай використовується в азіатських рецептах, хоча його можна використовувати в багатьох стравах.